Τρίτη, 12 Φεβρουαρίου 2013

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ




 Διεξήχθησαν το Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2013 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας (Blitz 2013) με τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ  Α-Β
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,0
2.
ΤΣΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3,0
3.
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3,0
4.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,0
5.
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ
2,0
6.
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,0
7.
ΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2,0
8.
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0
9.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
2,0
10.
ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
2,0
11.
ΝΙΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
1,0

ΤΜΗΜΑ Β-Γ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4,0
2.
ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
4,0
3.
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4,0
4.
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3,5
5.
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
3,0
6.
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,0
7.
ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3,0
8.
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,0
9.
ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2,5
10.
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2,0
11.
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2,0
12.
ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
2,0
13.
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
2,0
14.
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1,0
15.
ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1,0
16.
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0,5

ΤΜΗΜΑ Δ-Ε
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4,5
2.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3,5
3.
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,5
4.
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3,5
5.
ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3,0
6.
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
3,0
7.
ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2,0
8.
ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,0
9.
ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2,0
10.
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2,0
11.
ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1,0
12.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0,5
               

ΤΜΗΜΑ  Ζ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4,0
2.
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4,0
3.
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3,5
4.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3,0
5.
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2,5
6.
ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ
2,0
7.
ΓΚΛΙΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1,0
8.
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΥΠΑΤΙΟΣ
0,5
               
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
                                              
 Στην Ακαδημία της πόλης μας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Τα μαθήματα περιλαμβάνουν 2 ώρες θεωρία, 1 ώρα ασκήσεις και 1 ώρα αγώνες την εβδομάδα . Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλ. 24630 21070 ή στο εντευκτήριο των συλλόγων Τραπεζούντος 38 καθημερινά 17:00-21:00μ.μ.