Πέμπτη, 10 Δεκεμβρίου 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ RAPID




             Διεξήχθησαν το Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2015 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της  Ακαδημίας Πτολεμαΐδας για την αγωνιστική περίοδο  2015-2016.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 12ου γύρου:
ΤΜΗΜΑ Β1
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6,0
2.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6,0
3.
ΤΥΠΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6,0
4.
ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
6,0
5.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4,0
6.
ΚΟΛΙΤΣΑ ΡΑΦΑΕΛΑ
4,0
7.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
4,0
8.
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
4,0
9.
ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,0
10.
ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2,0
11.
ΡΩΣΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1,0

ΤΜΗΜΑ Β2
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΛΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
4,0
2.
ΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
4,0
3.
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3,0
4.
ΛΙΤΣΑ ΣΟΝΙΑ
2,0
5.
ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2,0
6.
ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2,0
7.
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
2,0

ΤΜΗΜΑ Γ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6,0
2.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
6,0
3.
ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5,0
4.
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
4,0
5.
ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ
4,0
6.
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4,0
7.
ΜΗΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
4,0
8.
ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,0
9.
ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
3,0

ΤΜΗΜΑ Δ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
13,0
2.
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10,0
3.
ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
10,0
4.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9,0
5.
ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9,0
6.
ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8,0
7.
ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8,0

ΤΜΗΜΑ ΣΤ΄
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
6,0
2.
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6,0
3.
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
4,0
4.
ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
4,0
5.
ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
4,0
6.
ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4,0
7.
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2,0
8.
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0
9.
ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
2,0

ΤΜΗΜΑ  ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΛΙΟΥΡΗ Σ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6,0
2.
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6,0
3.
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0

 
ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


            Παράλληλα διεξήχθησαν και τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) του τμήματος της Ακαδημίας στην  Τ.Κ.Εμπορίου με τα εξής αποτελέσματα:


ΤΜΗΜΑ Α  
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
4,0
2.
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4,0
3.
ΠΕΣΣΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4,0
4.
ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
4,0


Για πληροφορίες - εγγραφές επικοινωνήστε στα  τηλέφωνα των συλλόγων 2463021070 & 2463100794 καθημερινά  5:00-9:00μ.μ.