Με
τη συμμετοχή 71 αθλητών-τριων διεξήχθησαν το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου, τα
πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Ακαδημίας
Πτολεμαΐδας για την αγωνιστική περίοδο
2013-2014.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 32ου
& 33ου γύρου.
ΤΜΗΜΑ A1
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
|
6,0
|
3.
|
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΑ
|
5,0
|
4.
|
ΚΑΡΑΛΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
2,0
|
ΤΜΗΜΑ A2
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
|
6,0
|
2.
|
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
|
4,0
|
-
|
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ
|
4,0
|
-
|
ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
4,0
|
5.
|
ΒΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
|
3,0
|
6.
|
ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ
|
2,0
|
-
|
ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
|
2,0
|
ΤΜΗΜΑ Β1–Β2
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΚΟΝΤΕΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
|
6,0
|
4.
|
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
5,0
|
-
|
ΛΙΟΥΡΗ
ΜΙΧΑΕΛΑ
|
5,0
|
6.
|
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
|
4,0
|
-
|
ΝΙΚΟΥ
ΜΥΡΣΙΝΗ
|
4,0
|
-
|
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
|
4,0
|
-
|
ΜΥΛΩΝΑ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
|
4,0
|
13.
|
ΠΑΜΠΟΡΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
|
3,0
|
-
|
ΚΑΡΥΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
3,0
|
15.
|
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
2,0
|
-
|
ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
|
2,0
|
-
|
ΒΑΪΡΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
|
2,0
|
ΤΜΗΜΑ Γ
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΒΑΪΡΙΝΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
|
4,0
|
-
|
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
4,0
|
5.
|
ΛΙΟΥΡΗ Μ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
|
3,0
|
6.
|
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
|
2,0
|
-
|
ΕΛ ΛΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΦΙΦ
|
2,0
|
-
|
ΕΛ ΛΩΝ
ΝΕΦΕΛΗ ΝΑΝΤΑ
|
2,0
|
-
|
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
|
2,0
|
-
|
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
|
2,0
|
-
|
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
|
2,0
|
-
|
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
|
2,0
|
ΤΜΗΜΑ Δ-Ε
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
|
6,0
|
-
|
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΛΙΟΥΡΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
|
6,0
|
-
|
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
|
6,0
|
-
|
ΚΟΤΖΑΪΤΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
6,0
|
7.
|
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
|
5,0
|
-
|
ΛΙΟΥΡΗ
ΜΑΡΙΑ
|
5,0
|
-
|
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
5,0
|
-
|
ΦΑΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
|
5,0
|
11.
|
ΓΚΟΓΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
|
4,0
|
-
|
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΚΩΔΟΥΝΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
4,0
|
ΤΜΗΜΑ ΣΤ
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΛΙΟΥΡΗ Σ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
|
6,0
|
2.
|
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
|
4,0
|
-
|
ΠΕΠΑ ΜΑΡΙΟ
|
4,0
|
-
|
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
4,0
|
-
|
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
4,0
|
6.
|
ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
|
2,0
|
-
|
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
|
2,0
|
-
|
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
|
2,0
|
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ
|
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΒΑΘΜΟΙ
|
1.
|
ΓΚΛΙΑΓΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
|
6,0
|
-
|
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ
|
6,0
|
-
|
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
6,0
|
-
|
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
|
6,0
|
6.
|
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
4,0
|
7.
|
ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
|
3,0
|
-
|
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΥΠΑΤΙΟΣ
|
3,0
|
9.
|
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
|
2,0
|
-
|
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
|
2,0
|
Στην
Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Για
πληροφορίες επικοινωνήστε στα τηλέφωνα
των συλλόγων 2463021070 & 2463100794 καθημερινά 5:00-9:00μ.μ.