Τρίτη, 11 Φεβρουαρίου 2014

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ RAPID




            Με τη συμμετοχή 71 αθλητών-τριων διεξήχθησαν το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου, τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Ακαδημίας Πτολεμαΐδας για την αγωνιστική περίοδο  2013-2014.
           
            Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 32ου & 33ου γύρου.
ΤΜΗΜΑ A1
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6,0
-
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
6,0
3.
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
5,0
4.
ΚΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2,0

ΤΜΗΜΑ A2
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
6,0
2.
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
4,0
-
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ
4,0
-
ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4,0
5.
ΒΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3,0
6.
ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ
2,0
-
ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2,0

ΤΜΗΜΑ Β1–Β2
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
6,0
-
ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6,0
-
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6,0
4.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5,0
-
ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
5,0
6.
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4,0
-
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4,0
-
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4,0
-
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
4,0
-
ΝΙΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
4,0
-
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4,0
-
ΜΥΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4,0
13.
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
3,0
-
ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,0
15.
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2,0
-
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
2,0
-
ΒΑΪΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2,0

ΤΜΗΜΑ Γ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4,0
-
ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
4,0
-
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4,0
-
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4,0
5.
ΛΙΟΥΡΗ Μ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3,0
6.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
2,0
-
ΕΛ ΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΦΙΦ
2,0
-
ΕΛ ΛΩΝ ΝΕΦΕΛΗ ΝΑΝΤΑ
2,0
-
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2,0
-
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2,0
-
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
2,0
-
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2,0

ΤΜΗΜΑ Δ-Ε
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
6,0
-
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6,0
-
ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
6,0
-
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
6,0
-
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6,0
-
ΚΟΤΖΑΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6,0
7.
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
5,0
-
ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
5,0
-
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5,0
-
ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5,0
11.
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4,0
-
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4,0
-
ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4,0

ΤΜΗΜΑ ΣΤ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΛΙΟΥΡΗ Σ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6,0
2.
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4,0
-
ΠΕΠΑ ΜΑΡΙΟ
4,0
-
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4,0
-
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4,0
6.
ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
2,0
-
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2,0
-
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2,0

ΤΜΗΜΑ   ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΓΚΛΙΑΓΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
6,0
-
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6,0
-
ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ
6,0
-
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6,0
-
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6,0
6.
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4,0
7.
ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3,0
-
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΥΠΑΤΙΟΣ
3,0
9.
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2,0
-
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2,0


Στην Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στα  τηλέφωνα των συλλόγων 2463021070 & 2463100794 καθημερινά  5:00-9:00μ.μ.