Τρίτη, 11 Δεκεμβρίου 2012

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ




            Με τη συμμετοχή 49 σκακιστών και σκακιστριών διεξήχθησαν το Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2012 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας (Blitz 2012-2013) με τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ Β2
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7,0
2.
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5,0
3.
ΤΣΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4,0
4.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
4,0
5.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4,0
6.
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3,0
7.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
1,0

ΤΜΗΜΑ Β-Γ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5,0
2.
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4,0
3.
ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΣΤΥΛΙΑΝΗ
4,0
4.
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3,5
5.
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,5
6.
ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
3,0
7.
ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3,0
8.
ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΜΑΡΙΑ
3,0
9.
ΛΙΟΥΡΗ Μ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3,0
10.
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2,5
11.
ΒΑΪΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
2,0
12.
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2,0
13.
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2,0
14.
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2,0
15.
ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2,0
16.
ΜΠΟΥΔΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2,0
17.
ΓΚΕΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1,5
18.
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
1,0
19.
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1,0

ΤΜΗΜΑ Δ-Ε
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4,5
2.
ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4,0
3.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3,5
4.
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,5
5.
ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3,0
6.
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3,0
7.
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3,0
8.
ΛΙΟΥΡΗ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,5
9.
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2,5
10.
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
2,5
11.
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2,0
12.
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2,0
13.
ΚΩΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1,5
14.
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
1,5
15.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1,0

ΤΜΗΜΑ Ζ -ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4,0
2.
ΓΚΛΙΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3,5
3.
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3,0
4.
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3,0
5.
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2,5
6.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0
7.
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1,0
8.
ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ
1,0



ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
                                                                                                
Στην Ακαδημία της πόλης μας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Τα μαθήματα περιλαμβάνουν 2 ώρες θεωρία, 1 ώρα ασκήσεις και 1 ώρα αγώνες την εβδομάδα . Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα τηλ. 24630 21070 ή στο εντευκτήριο των συλλόγων Τραπεζούντος 38 καθημερινά 17:00-21:00μ.μ.