Δευτέρα, 17 Ιανουαρίου 2011

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ


Το Σάββατο 15-01-2011 διεξήχθησαν τα τουρνουά γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ -1
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5,0
2.
ΚΟΤΖΑΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4,0
3.
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
4,0
4.
ΒΥΡΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
3,5
5.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3,0
6.
ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
3,0
7.
ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3,0
8.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
3,0
9.
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
3,0
10.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2,5
11.
ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2,5
12.
ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
2,5
13.
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2,0
14.
ΜΠΟΥΔΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2,0
15.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2,0
16.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
2,0
17.
ΤΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2,0
18.
ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
2,0
19.
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ
1,5
20.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1,5
21.
ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1,0

ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ -2
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4,5
2.
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4,0
3.
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4,0
4.
ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4,0
5.
ΔΑΦΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3,5
6.
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ
3,0
7.
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3,0
8.
ΙΩΣΗΦ ΣΤΕΛΙΟΣ
3,0
9.
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3,0
10.
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
2,5
11.
ΔΑΦΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
2,0
12.
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0
13.
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2,0
14.
ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2,0
15.
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ
2,0
16.
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
2,0
17.
ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1,5
18.
ΣΙΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1,0
19.
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1,0
20.
ΣΑΡΑΝΤΙΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0,5




ΤΜΗΜΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5,0
2.
ΦΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3,5
3.
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3,5
4.
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3,0
5.
ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2,5
6.
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0
7.
ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2,0
8.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1,5
9.
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1,0
10.
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1,0

ΤΜΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
ΘΕΣΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΒΑΘΜΟΙ
1.
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5,0
2.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
4,0
3.
ΤΣΙΤΣΙΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3,0
4.
ΤΟΥΛΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
2,0
5.
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2,0
6.
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2,0
7.
ΧΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2,0
8.
ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
1,0
9.
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
0,5

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στην Ακαδημία της πόλης μας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Τα μαθήματα περιλαμβάνουν 2 ώρες θεωρία, 1 ώρα ασκήσεις και 1 ώρα αγώνες την εβδομάδα . Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα τηλ. 24630-29238, 21070 ή στο εντευκτήριο των συλλόγων Τραπεζούντος 38 καθημερινά 17:00-21:00μ.μ.